Оберіть професію до душі


Профкар'єра UA – це швидкий спосіб визначити, яка професія вам підходить. Основна мета тестування на профорієнтацію – оцінка професійних якостей, здібностей та мотивації для вибору шляху кар'єрного розвитку.
У чому ваші сильні сторони та переваги?
У якій сфері краще себе реалізувати, які позиції та професії вам більше підходять?
Як обрати компанію та колектив, у якому вам буде комфортно працювати?
Що вас надихає, яка робота буде приносити задоволення та розвиток?
Пройдіть тест на профорієнтацію і знайдіть відповіді на ці та інші питання
Як проходить тестування?
1
Доступ
Після оплати ви отримаєте посилання на онлайн-тест з детальними інструкціями.
2
Тестування
Ви самостійно проходите тест на професію у зручний для вас час. Це займає приблизно 90 хвилин.
3
Консультація
Після проходження тесту на професію ви узгоджуєте час для Skype-консультації зі спеціалістом.
4
Результат
Ви отримуєте розгорнутий pdf-звіт та пояснення до кожного пункту від психолога-консультанта.
Який результат ви отримаєте:
1
Список із 12 рекомендованих професій
Ви зрозумієте, ким, де і як працювати, щоб робота приносила задоволення та розвиток. Розберетеся, який тип кар'єри вам підходить, що вас мотивує та спонукає до роботи.
2
Список рекомендованих для навчання та розвитку програм
Ви дізнаєтеся, яких навичок вам не вистачає, отримаєте список рекомендованих тренінгових програм та сфер розвитку, чіткий план дій для досягнення своїх цілей.
3
Список компетенцій та сильних сторін
Ви зрозумієте, у чому ваша сила, якими навичками та компетенціями ви володієте. Визначите, чим хочете займатися і які у вас професійні інтереси.
Відгуки наших клієнтів
Дуже цікавий і потрібний тест на профорiєнтацiю для визначення своїх професійних, емоційних та інших особливостей та переваг, а також виявлення напрямків для особистого розвитку
та вдосконалення.
Олег Ганущак
Я проходил тест на профориентацию онлайн, чтобы сделать выбор между разными видами деятельности, понять к чему я больше расположен. Результаты оказались достаточно информативными и я смог сделать свой выбор. В целом, информация полученная после теста превзошла мои ожидания и консультация многое прояснила. В общем доволен, рекомендую.
Алексей Пономарев
Впечатления позитивные! Как и от общения со специалистами компании — вежливыми, терпеливыми и неравнодушными профессионалами, так и от самого тестирования — очень подробного, давшего мне больше ответов, чем было вопросов. Спасибо Вам и успехов в Вашей нужной и полезной деятельности!.
Дмитрий Закривидорога
Полезный тест, который позволяет посмотреть на себя и свои возможности шире, понять то, что было ранее недооценено в себе, а также увидеть потенциальные зоны роста или внутреннего конфликта, начертить дальнейшую карту роста — как карьерного, так и личностного. Спасибо команде проекта за максимальную ориентацию на клиента!
Анастасия Мазурок
Дуже цікавий тест, який допомагає впорядкувати думки, щоб рухатись в правильному напрямку. Корисною є розмова за результатами тесту, де професійний спеціаліст разом з Вами розбирає та пояснює особливості кожного пункту тесту, а їх там немало 🙂 Раджу тест для тих, хто хоче краще зрозуміти себе, або "стоїть на роздоріжжі". В результаті проходження тесту, Ви зможете співставити свої інтелектуальні здібності до того чи іншого виду діяльності, а також особливості вашої особистості (що дуже важливо враховувати при виборі роботи). Дякую!
Тетяна Гордієнко
Вартість
Профкар'єра
UA
— Доступ до тестування (онлайн-платформи)
— Консультація зі спеціалістом (60 хв.)
— Звіт за результатами тестування (pdf-документ)
800 грн
Пройдіть тестування вже сьогодні
Оберіть професію до душі та почніть шлях до бажаної кар'єри!
Поширені питання клієнтів
Коли і ким створено тест?
Тест розроблено у 2007 році у Центрі тестування та розвитку на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора МДУ Олександра Шмельова.
Чи було апробовано тест в Україні?
В апробації та підтвердженні ефективності тесту взяли участь більше 7000 осіб. У 2015 році тест на профорієнтацію було адаптовано для України. В адаптації тесту взяли участь 1260 осіб віком від 20 до 40 років із різних міст України.
Чи є вікові обмеження для тестування?
Тест підійде для дорослих віком від 20 років. Для підлітків існує тест Профоріентатор-UA, який більше визначає схильності до навчання та вибору першої спеціальності.
Що входить у вартість?
У вартість входить доступ до тестування (онлайн-платформи), консультація зі спеціалістом та 3 документи-звіти за результатами тестування, які залишаються у вас.
Хто проводить консультацію?
Консультацію проводить психолог, кандидат психологічних наук, консультант проекту «Профорієнтатор Україна» Ярина Каплуненко.
Я пройшов тест на профорентацію. Що далі?
Перегляньте наш список вакансій в Києві і знайдіть свою улюблену роботу!Догори