Оберіть професію до душі


Профкар'єра UA – це швидкий спосіб визначити, яка професія вам підходить. Основна мета тестування на профорієнтацію – оцінка професійних якостей, здібностей та мотивації для вибору шляху кар'єрного розвитку.
У чому ваші сильні сторони та переваги?
У якій сфері краще себе реалізувати, які позиції та професії вам більше підходять?
Як обрати компанію та колектив, у якому вам буде комфортно працювати?
Що вас надихає, яка робота буде приносити задоволення та розвиток?
Пройдіть тест на профорієнтацію і знайдіть відповіді на ці та інші питання
Як проходить тестування?
1
Доступ
Після оплати ви отримаєте посилання на онлайн-тест з детальними інструкціями.
2
Тестування
Ви самостійно проходите тест на професію у зручний для вас час. Це займає приблизно 90 хвилин.
3
Консультація
Після проходження тесту на професію ви узгоджуєте час для Skype-консультації зі спеціалістом.
4
Результат
Ви отримуєте розгорнутий pdf-звіт та пояснення до кожного пункту від психолога-консультанта.
Який результат ви отримаєте:
1
Список із 12 рекомендованих професій
Ви зрозумієте, ким, де і як працювати, щоб робота приносила задоволення та розвиток. Розберетеся, який тип кар'єри вам підходить, що вас мотивує та спонукає до роботи.
2
Список рекомендованих для навчання та розвитку програм
Ви дізнаєтеся, яких навичок вам не вистачає, отримаєте список рекомендованих тренінгових програм та сфер розвитку, чіткий план дій для досягнення своїх цілей.
3
Список компетенцій та сильних сторін
Ви зрозумієте, у чому ваша сила, якими навичками та компетенціями ви володієте. Визначите, чим хочете займатися і які у вас професійні інтереси.
Хто проводить консультацію:
Ярина Каплуненко
Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, консультант проекту «Профорієнтатор Україна», старший викладач кафедри психології НаУКМА.
Тетяна Романцова
HR-експерт, практичний психолог, кар'єрний консультант.
Ірина Овчаренко
Психолог, кар'єрний консультант, психодіагност.
Відгуки наших клієнтів
Добрий день.
Пройшла тестування та консультацію з Тетяною Романцовою. Отримала підтримку в своїх намірах та натхнення покращувати свої слабкі сторони.
В моєму випадку результати тесту виявилися об'єктивними та актуальними, а завдяки консультації уважного та досвідченого професіонала Тетяни, отримала пояснення основних аспектів тесту та рекомендацію до дії.
Таня Довгаленко
Після народження другоі дитини прийшов час повертатися на роботу. Але оновити резюме виявилося не так просто як хотілося. Тому я вирішила пройти тестування Профкар'єра. Після тестування і консультаціі з Тетяною Романцовою я напевне зрозуміла своі сильні та слабкі сторони, свій напрямок у пошуку цікавоі діяльності, яка б підходила саме мені, моім навичкам, бажанням та темпераменту.
Організація тесту і консультаціі була проведена оперативно і у зручний для мене час! Раджу Happy Monday як справжніх фахівців своєі справи, яку вони дійсно обожнюють.
Кравченко Катерина
Очень нужный тест и консультация, особенно для студентов.
Этот тест помог понять и лучше проявить свои личные качества и склонности к той или иной професии. Особенно, рекомендую консультацию специалиста, так как очень грамотный, деликатный и находит подход ко всем изъянам и чувствам. Тест«ПрофКарьера» очень необходимый инструмент для построения, действительно, успешного карьерного будущего.
Елена Кохан
Очень благодарна команде HappyMonday и лично Татьяне Романцовой за прекрасную консультацию, возможность разобраться в себе, понять в чем мои сильные стороны и зоны развития.
Благодарю за Ваш оперативность, профессионализм и за то, что Вы вкладываете душу в то, что делаете:)
Борисенко Катерина Олександрівна
Цікавий тест, ще цікавіші результати розмови з консультанткою Тетяною Романцовою - вона добре зрозуміла мій пул інтересів і дуже допомогла виділити основні напрямки, в яких цікаво буде розвиватись космічними темпами. З нашої розмови я навіть дізналась про професію, про яку раніше ніколи не чула, а тепер розглядаю її як варіант майбутньої діяльності!
Ніка Овчинникова
Мені дуже сподобався тест і особливо консультація Тетяни Романцової. Я отримала відповіді на питання, які мене давно хвилювали, зрозуміла, на що звернути увагу та які ще професії я можу розглядати. У мене були сумніви щодо того, чи правильно я обрала професію, адже я не бачила перспектив на майбутнє, але з допомогою Тетяни зрозуміла, що можливості розвитку і росту є і що я на своєму місці. Дуже дякую за тест, рекомендуватиму друзям обов'язково.
Галина Маслак
Досить цікавий тест, дуже буде корисним при пошуку і виборі професії. Дуже вдячний психологу Тетяні Романцовій за консультацію.
Круглик Богдан Валерійович
Тест увидела абсолютно случайно, но в очень нужный момент жизни. Так как сейчас рассматриваю возможность немного сместить вектор развития карьеры. Консультант Татьяна по результатам тестирования и в процессе диалога помогла очень четко определить мои стоперы и зоны развития, над чем, собственно, сейчас и работаю.

В тот же день посоветовала пройти тест друзьям. Они тоже оказались очень довольны результатом.

Большое вам спасибо!
Татьяна Богдан
Огромная благодарность команде Happy Monday и психологу Татьяне за ту важную и полезную работу, которую они делают. Мне понадобилась консультация по поводу профориентации после окончания университета, я как и многие выпускники столкнулась с вопросом «что же дальше». Когда я прошла тест и пообщалась с психологом, у меня сложились чёткие шаги и направление, в котором я теперь буду продвигаться. На многие вещи я посмотрела под другим углом и честно оценила свою текущую мотивацию, слабые и сильные стороны, как с ними работать, чтобы стать гармоничной личностью - все это я обдумала благодаря тесту и работе с психологом. Советую воспользоваться тестом тем, кто не хочешь больше стоять на одной точке и проживать чужую жизнь!:) ваша жизнь больше не будет прежней, поверьте!
Таня Найманова
Для меня было очень полезно пройти тест и пообщаться с консультантом. Татьяна Романцова - профессионал своего дела, равно, как и ваши сотрудники, которые заботятся о клиенте и обеспечивают всю необходимую информацию, напоминают и доступно объясняют. Тест был интересным и точным, что мне очень понравилось. На подсознательном уровне я что-то уже знала и чувствовала, но не до конца. Все стало на свои места, так сказать устаканилось и подтвердилось. Я убедилась, что занимаюсь своим делом и узнала, что нужно доработать и развить в себе, чтобы быть успешнее. Тест достаточно объемный и комплексный, так что следуйте инструкциям и НЕ расслабляйтесь). Благодарю!
Анастасия Удодик
Серьезное и продуманное тестирование, разносторонне характеризующее. Полученный по результатам тестирования отчет очень информативен, плюс психолог в личной беседе делает акценты на ключевой информации. Часть выводов совпала с моим представлением о себе, часть заставила задуматься и переосмыслить свое позиционирование. Также хочу отметить очень четкую и внимательную работу персонала и очень комфортное общение с психологом. Рекомендую тестирование как для людей с опытом так и на старте карьеры.
Александр Рохварг
Я приблизно підозрювала, які у мене навички та що потрібно покращити. І цей тест на профорiєнтацiю підтвердив усі мої підозри, позитивні і не дуже. Цікаво було дізнатися про те, яка ж професія мені насправді підходить і виявити, що я на своєму місці!) Для мене також важливим був останній пункт щодо тренінгів - вже найближчим часом планую зайнятися саморозвитком! Дякую, що допомагаєте ставати кращою 🙂
Вікторія Михальчук
Дуже цікавий і потрібний тест на профорiєнтацiю для визначення своїх професійних, емоційних та інших особливостей та переваг, а також виявлення напрямків для особистого розвитку
та вдосконалення.
Олег Ганущак
Я проходил тест на профориентацию онлайн, чтобы сделать выбор между разными видами деятельности, понять к чему я больше расположен. Результаты оказались достаточно информативными и я смог сделать свой выбор. В целом, информация полученная после теста превзошла мои ожидания и консультация многое прояснила. В общем доволен, рекомендую.
Алексей Пономарев
Впечатления позитивные! Как и от общения со специалистами компании — вежливыми, терпеливыми и неравнодушными профессионалами, так и от самого тестирования — очень подробного, давшего мне больше ответов, чем было вопросов. Спасибо Вам и успехов в Вашей нужной и полезной деятельности!.
Дмитрий Закривидорога
Полезный тест, который позволяет посмотреть на себя и свои возможности шире, понять то, что было ранее недооценено в себе, а также увидеть потенциальные зоны роста или внутреннего конфликта, начертить дальнейшую карту роста — как карьерного, так и личностного. Спасибо команде проекта за максимальную ориентацию на клиента!
Анастасия Мазурок
Дуже цікавий тест, який допомагає впорядкувати думки, щоб рухатись в правильному напрямку. Корисною є розмова за результатами тесту, де професійний спеціаліст разом з Вами розбирає та пояснює особливості кожного пункту тесту, а їх там немало 🙂 Раджу тест для тих, хто хоче краще зрозуміти себе, або "стоїть на роздоріжжі". В результаті проходження тесту, Ви зможете співставити свої інтелектуальні здібності до того чи іншого виду діяльності, а також особливості вашої особистості (що дуже важливо враховувати при виборі роботи). Дякую!
Тетяна Гордієнко
Вартість
Профкар'єра
UA
— Доступ до тестування (онлайн-платформи)
— Консультація зі спеціалістом (60 хв.)
— Звіт за результатами тестування (pdf-документ)
800 грн
Пройдіть тестування вже сьогодні
Оберіть професію до душі та почніть шлях до бажаної кар'єри!
Поширені питання клієнтів
Коли і ким створено тест?
Тест розроблено у 2007 році у Центрі тестування та розвитку на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора МДУ Олександра Шмельова.
Чи було апробовано тест в Україні?
В апробації та підтвердженні ефективності тесту взяли участь більше 7000 осіб. У 2015 році тест на профорієнтацію було адаптовано для України. В адаптації тесту взяли участь 1260 осіб віком від 20 до 40 років із різних міст України.
Чи є вікові обмеження для тестування?
Тест підійде для дорослих віком від 20 років. Для підлітків існує тест Профоріентатор-UA, який більше визначає схильності до навчання та вибору першої спеціальності.
Що входить у вартість?
У вартість входить доступ до тестування (онлайн-платформи), консультація зі спеціалістом та 3 документи-звіти за результатами тестування, які залишаються у вас.
Хто проводить консультацію?
Ярина Каплуненко — психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, консультант проекту «Профорієнтатор Україна», старший викладач кафедри психології НаУКМА.

Тетьяна Романцова — HR-експерт, практичний психолог, кар'єрний консультант.

Ірина Овчаренко — психолог, кар'єрний консультант, психодіагност.
Я пройшов тест на профорентацію. Що далі?
Перегляньте наш список вакансій в Києві і знайдіть свою улюблену роботу!Догори