Наша мета — надати інструменти для пошуку такої роботи і професійного розвитку. 20 тисяч людей щомісяця заходять на наш сайт у пошуках цікавих вакансій, кар'єрних порад та інформації про компанії, де їх понеділки стануть щасливими.

Ми створюємо фотопрофілі офісів та відеоінтерв'ю зі співробітниками провідних роботодавців на ринку, щоб кожен міг зазирнути за лаштунки і обрати компанію за цінностями, культурою та колективом однодумців. Наші кар'єрні консультанти відповідають на найскладніші кар'єрні питання. Ми вкладаємо багато сил і енергії в наш онлайн-журнал Happy Monday Talks. Робимо все, щоб зробити вашу кар'єру надихаючою, а роботу улюбленою!

Створюємо спільноту фанатів понеділків. Приєднуйтесь!
Ми віримо, що робота має бути улюбленою,
а понеділки щасливими.
Перші фанати понеділків
Анна Мазур
CEO Happy Monday
Голова, руки, а головне – душа всіх наших проектів. Відповідає за управління всіма процесами і надихає нас на розвиток.
Дар'я Васьковська
Happiness manager
Наша майже цілодобова підтримка. Завжди на зв'язку, щоб розмістити вакансії, відповісти на питання та зробити кожного клієнта щасливим.
Олександра Чучко
Координаторка MakeMeBetter та Pro Bono Club Ukraine
Людина-оркестр, яка живе нашими соціальними проектами і відповідає в них абсолютно за все: ідеї, наставників, учасників, сайти й дизайни.
Анна Андрущенко
Редакторка Happy Monday Talks
Використовує кожну можливість взяти інтерв'ю у цікавої людини, тому й займається наповненням і розвитком нашого кар'єрного медіа.
Анастасія Пасенко
Content manager
Людина-контент, закохана в текст. Авторка нашої розсилки, постів на Facebook і Telegram-каналу, а іноді навіть і статей.
Оксана Рудика
Partnership&event manager
Працює з профілями компаній і партнерськими проектами, а ще може організувати подію найвищого розряду всього за один тиждень.
Програма наставництва, що допомагає реалізувати своє професійне покликання. Знаходимо наставників тим, хто потребує підтримки, і учасників для тих, хто прагне закріпити свої знання та поділитись досвідом.
Програма наставництва, що допомагає представникам громадського сектору безкоштовно отримати професійну підтримку чи консультацію від експертів із бізнес-середовища.
Наші соціальні проекти
Ми підтримуємо діяльність двох соціальних проектів, які посилюють нашу місію та допомогають професійному зростанню нашого оточення.Догори