Govitall — одна з найбільших міжнародних продуктових IT-компаній, яка пропонує рішення у сфері освітніх проектів та побудови успішної кар'єри. Продуктам компанії віддають перевагу клієнти з усього світу. Вже більше десяти років Govitall успішно працює на ринках США, Європи та Австралії.

Est. 2004
14 років на ринку
200+
працівників
100 000+
клієнтів з усього світу
Офіс Govitall — тут комфортно креативити
Засновник Govitall створив компанію зі своїми друзями в студентські роки — в 2004 році. Зараз компанії вже 14 років, тут працюють мінімум 200 співробітників, але всередині, як і раніше, панує підприємницький дух. Мінімум бюрократії, створення міцної команди і постійне вдосконалення бізнес-процесів — це те, що лишилося незмінним за весь час існування компанії. Також тут дуже багато уваги приділяють корпоративній культурі і цінностям, завдяки яким виходить не втрачати темп і зберігати важливі для компанії якості.
Компанія виникла як хобі, а перетворилася на успішний бізнес

Лєна Римськая, Project manager:
«Мені імпонує принцип компанії про те, що немає нічого неможливого. Я б навіть сказала, що працюю за цю ідею. Багато років тому мені здавалося, що ось із цим мені ніколи не впоратися, я не потягну. Але у мене вийшло — виявляється, я можу! І це круто. Коли ти думаєш: "Це нереально!", варто подумати ще 5 хвилин — і ти розумієш, що в принципі це можливо, просто треба брати і робити».
Принципи компанії
Немає нічого неможливого, все в наших руках
Ми знаходимо рішення в будь-якій ситуації.
Кайдзен
Ми постійно оптимізуємо наші процеси і підвищуємо загальну продуктивність компанії.
Wow-сервіс
Ми прагнемо перевершувати очікування своїх клієнтів щодо якості обслуговування.
Взаємоповага
Наші професійні відносини засновані на відповідальності і взаємоповазі.


Експерименти і вільний дух підприємництва
Ми ініціативні. Ми говоримо про нове і реалізуємо свої кращі ідеї. Ми не боїмося помилок, робимо висновки і рухаємося далі.
У Govitall діє принцип постійного вдосконалення — кайдзен. Оптимізація бізнес-процесів, перехід на проектну структуру, автоматизація та багато іншого відбувається щодня. Будь-який співробітник може внести свою пропозицію, і тут йому ніколи не скажуть: «Ні, це зараз мені нецікаво» — керівництво завжди розгляне ідею і дасть зворотний зв'язок. Ініціатива цінується і заохочується. Співробітники можуть самі взяти більше відповідальності і показати результат. Це дає їм можливість рости всередині компанії, підвищувати свій професіоналізм і розширювати зону відповідальності.
Ми ніколи не стоїмо на місці
Олег Гордєєв, Chief product officer:
«Ініціативність та іноваційність у нас у великій пошані. Нам важливо, щоб ті зміни, які ми впроваджуємо, були новаторськими. Я дуже ціную ці якості в своїй команді, і мені подобається, що керівництво розділяє мій підхід».
Основа зростання компанії Govitall — це команда і наявність ресурсів для досягнення цілей. В людях тут цінують відкритість і професіоналізм, вміння генерувати нові ідеї. У свою чергу, компанія активно інвестує в освіту і реалізацію ідей. Співробітники завжди обговорюють з менеджерами, що їм цікаво, що нового хочеться вивчити, чого не вистачає, ставлять мету свого розвитку. Внутрішнє навчання — один із чинників успіху компанії, і йому тут приділяють багато уваги. Відвідування конференцій, внутрішні тренінги, хакатони, а також залучення зовнішньої експертизи — співробітникам доступні всі джерела розвитку.
Команда професіоналів, які відповідають цінностям компанії


Женя Крюков, CEO:
«Мені дуже подобається драйв, динамічність. Я не люблю просто сидіти на місці, варитися в чомусь одному. А тут завжди дуже багато цікавих ідей та ініціатив. Я більше управлінець, і з якихось хард скілів можу чогось не знати, але в команду намагаюся завжди набирати людей, які в своїх сферах розбираються краще за мене. Мені подобається працювати з такими людьми, тому що вони заряджають мене новими знаннями, трендами, а я заряджаю їх на досягнення результату».
У Govitall немає детективного контролю. Співробітники самі планують свій час. Головне — результат і якісно виконана робота. Якщо потрібно піти раніше — йди, просто попередь своїх колег. У команді відносини побудовані на довірі. Якщо співробітник сказав, що зробить, то всі знають — він розіб'ється об підлогу, але виконає своє завдання і зробить це якісно.
Ми будуємо відносини в команді на довірі

У компанії мало стандартних завдань, тому постійно необхідно шукати рішення, дізнаватися щось нове, розвиватися. Дуже важливо, щоб співробітник розумів, навіщо він в цій компанії і на цій посаді, а не робив роботу просто тому, що хтось так сказав. І не боявся ризикувати і помилятися. Одна з цінностей компанії — це wow-ефект, тобто давати більше, ніж очікується. А це неможливо без захоплення своєю справою, бажання постійно виходити за рамки і шукати можливості.

Тут тебе мотивують постійно розвиватися

Саша Козлов, Project manager:
«Ви чули про поняття "заряджена людина"? Це людина, яка працює не заради роботи і ставить завдання не заради того, щоб ставити завдання. Він робить те, що любить. Він знає, навіщо і для чого. Це людина, яка завжди прагне вдосконалюватися, покращувати свої навички, розвиватися. Люди, які працюють в Govitall, — це саме такі люди. Їм подобається те, що вони роблять, і вони бачать в своїй роботі цінність».
В офісі компанії є своя тераса, BBQ, PlayStation. Тут регулярно проходять чемпіонати з пінг-понгу і кікеру, пікніки і велопокатушки, яскраві і драйвові корпоративи. Якісний відпочинок та можливість перезавантажитися під час робочого дня — важлива частина культури Govitall. Навіть у найбільш напружений робочий день кожен може спуститися вниз, взяти свого друга-колегу, щоб пограти в теніс і обговорити щось в більш неформальній атмосфері. Також у компанії є своя футбольна команда, заняття йогою. А кожну першу п'ятницю місяця проходить Happy Friday: час для спільного відпочинку і спілкування, знайомства з новими співробітниками і можливість краще пізнати старих.
Ми вміємо відпочивати!
Наташа Панченко, Сhief marketing officer:
«Звичайно, у нас є ієрархія, але ці межі розмиті і я ,наприклад, їх не відчуваю. Ми спокійно спілкуємося з керівником. Тут не зв'язують руки, і якщо щось не подобається, ти можеш про це прямо сказати і тобі завжди підуть назустріч, якщо у компанії є така можливість».
Якщо ти любиш свою роботу, відкритий до всього нового та переживаєш за результат — приєднуйся до команди Govitall!
Tilda Publishing
Стати частиною команди
Govitall is the world's largest international IT product company in the realm of educational projects and driving successful careers. Now we're looking for dedicated, responsible and motivated Editor to join our team.
Govitall - is the world's largest international IT product company in the realm of educational projects and driving successful careers. Now we're looking for highly motivated individual to join our team in Kiev office as Sales manager. Govitall is a lively environment that will provide you with the opportunity for professional growth, and you will have fun with us along the way.
Govitall — крупнейшая международная продуктовая IT-компания в сфере образовательных проектов и построения успешной карьеры. Сейчас мы в поиске SEO copywriter со знанием немецкого языка в офис в Киеве.
Govitall — крупнейшая международная продуктовая IT-компания в сфере образовательных проектов и построения успешной карьеры. Сейчас мы в поиске Digital Marketing Manager в офис в Киеве.
Govitall — международная продуктовая IT-компания. Мы помогаем студентам учиться, предлагаем решения в сфере образовательных проектов и построения успешной карьеры. Сейчас мы в поиске SEO аналитика для работы в дружной команде) 
Догори